FSS - filmy

 

Premiera filmu „FSS: Międzynarodowa mobilność, współpraca i rozwój w edukacji” miała miejsce podczas konferencji podsumowującej drugą edycję Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego, która odbyła się w dn. 25 listopada 2016 roku w Warszawie. Materiał filmowy jest próbą pokazania wspierającej roli, jaką pełnił Fundusz Stypendialny i Szkoleniowy, dofinansowując ciekawe i wartościowe projekty podnoszące jakość edukacji w Polsce. Staraliśmy się pokazać FSS w pigułce: z ogromną różnorodnością zrealizowanych projektów oraz entuzjazmem osób zaangażowanych w ich tworzenie. Projekty Beneficjentów FSS i rezultaty, które zostały wypracowane w trakcie ich realizacji to ogromny potencjał, który w przyszłości na pewno zaowocuje kolejnymi ciekawymi inicjatywami. Dziękujemy wszystkim Beneficjentom, którzy bardzo ciepło przyjęli nas w trakcie kręcenia zdjęć do filmu, a także ciekawie zaprezentowali realizowane projekty i podzielili się swoimi doświadczeniami ze współpracy z partnerami.

Życzymy miłego oglądania!

Krótka wersja

Długa wersja


Przygoda z tworzeniem filmu „FSS - Daj się zainspirować do działania!" rozpoczęła sie we wrześniu 2011 roku. Wtedy właśnie powstał pomysł nakręcenia filmu dokumentującego efekty czterech lat pracy beneficjentów i zespołu FSS. Chcieliśmy zaprezentować ogromną różnorodność zrealizowanych projektów oraz płynące z nich korzyści. Naszym celem było także pokazanie entuzjazmu zaangażowanych osób oraz ogromnego potencjału, który czeka jeszcze na wykorzystanie. Przezwyciężając trudy organizacyjne związane z wizytami u beneficjentów często w odległych zakątkach Polski wspólnie z ekipa filmową staraliśmy się pokazać FSS w pigułce.

Dziękujemy wszystkim beneficjentom, którzy bardzo ciepło przyjęli nasza ekipę filmowa, zaprezentowali realizowane projekty i podzielili się swoimi doświadczeniami ze współpracy z partnerami.

Mamy nadzieje, że nakręcony materiał będzie dokumentem ilustrującym różnorodność i znaczenie projektów edukacyjnych realizowanych w ramach Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego.

Życzymy miłego oglądania!

---> Krótka wersja