Spotkanie dla Beneficjentów FSS realizujących projekty Współpracy Instytucjonalnej oraz Rozwoju Polskich Uczelni

 Spotkanie dla Beneficjentów FSS realizujących projekty Współpracy Instytucjonalnej oraz Rozwoju Polskich Uczelni

ZAPROSZENIE

W imieniu Funduszu Stypendialnego i Szkoleniowego
serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w
III spotkaniu dla Beneficjentów FSS

projektów Współpracy Instytucjonalnej oraz Rozwoju Polskich Uczelni

 

Projekty instytucjonalne, zakontraktowane w ramach naboru 2013, wkraczają już w kluczową fazę realizacji – prowadzącą do wypracowania zaplanowanych blisko dwa lata temu rezultatów. Znają już Państwo zasady Programu, sprawnie poruszają się w systemie raportowania, w tej chwili są Państwo mocno skupieni na osiągnięciu rezultatów. Dlatego spotkanie postanowiliśmy w dużej mierze poświęcić zagadnieniom ewaluacji projektów edukacyjnych (cele, metody) jak również upowszechnianiu wypracowanych wyników i rezultatów – z obu zagadnień chcemy Państwu zaproponować warsztaty edukacyjne. Oczywiście będziemy również do Państwa dyspozycji w przypadku pytań merytorycznych lub finansowych związanych z bieżącą realizacją projektów.

Spotkanie odbędzie się 27 października 2015 (wtorek) w Warszawie, w Domu Technika NOT, ul. Czackiego 3/5. Rozpoczęcie nastąpi o godzinie 11.00, planowane zakończenie – o godzinie 15.00.

=> Program spotkania

Serdecznie zapraszamy po dwie osoby z każdego realizowanego projektu (koordynatora merytorycznego, administracyjnego, dydaktyków).

Aby potwierdzić obecność na spotkaniu, prosimy o wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego on-line:

https://ankiety.frse.org.pl/users/goToPoll/5e7b180c74ee4360cd9c6ac8a80f4b86

W przypadku problemów z przekierowaniem na stronę rejestracji prosimy skopiować powyższy link i wkleić
w pasek przeglądarki.

UWAGA: Rejestracja jest obowiązkowa, należy jej dokonać najpóźniej do dnia 20 października do godziny 16:00. Jednocześnie pragniemy poinformować, że z jednej placówki w spotkaniu mogą uczestniczyć maksymalnie trzy osoby. Wiąże się to zarówno z ograniczoną pojemnością sali konferencyjnej, jak i koniecznością przygotowania dla Państwa odpowiedniej liczby materiałów.

 

Zapraszamy serdecznie!